Consiliul director:

Jurj Florica – Presedinte

Manda Gheorghe – Vicepresedinte

Turcu Laura – Secretar

Firulescu Alexadru – Membru

Alina Constantin – Membru

Angajati permanenti:

Grebeldinger-Daniel-2

Grebeldinger Daniel

Director Executiv

daniel.grebeldinger@nevoparudimos.ro

69921891_2333686386709771_2762645899636113408_o

Luca Diana

Contabil șef

nevoparudimos.financial@gmail.com

Claudiu Pamfil

Trainer & Manager proiecte

claudiu.pamfil@nevoparudimos.ro

Lilla Horváth

Specialist capacity building

horvath.lilla@nevoparudimos.ro

nevoparudimos@gmail.com

95526349_259471358753433_8665612955137605632_n

Alexandra Jurca

Specialist PR

alexandra.jurca@nevoparudimos.ro

jb

Alina Rosculescu

Coordonator voluntari

alina.rosculescu@nevoparudimos.ro

65296679_858656211164003_4657112405753462784_o

Büşra Akdoğan

Ofițer politici

busra.akdogan@nevoparudimos.ro

121582892_269746897567697_6880671551378262687_n

Martina Di Fiore

Specialist Tineret

martina.difiore@nevoparudimos.ro

45102779_10216026666331853_5484584185140084736_n

Adrian Căciulă

Asistent social

adrian.caciula@nevoparudimos.ro

65386719_10219464354465394_9209371087714910208_n

Dănuț Dumitru

Ofițer advocacy

dumitru.danut@gmail.com

273827075_4947980765282456_5946973292608518334_n

Radu Luca

Ofițer Administrare

adrian.caciula@nevoparudimos.ro

275106710_322112869796488_7714921423539212568_n

Deborah D’agnese

Stagiar ESC

deborah.dagnese@nevoparudimos.ro

274234976_684003979577804_7517971213929933204_n

Tiziana Petrucci

Stagiar ESC

tiziana.petrucci@nevoparudimos.ro

AURORA_TRUTA

Aurora Truta

Manager proiect

aurora.truta@nevoparudimos.ro

Colaboratori externi:

Prof. univ. dr. Ileana Rotaru

Prof. univ. dr. Ileana Rotaru

Departamentul de studii si cercetari

Cornelia Ecaterina Cornean

traducător autorizat