Consiliul director:

  • Jurj Florica – Presedinte
  • Anghel Mihaela – Vicepresedinte
  • Rasovan Flavia – Secretara
  • Mone Mariana – Membru
  • Deaconu Tudor – Membru

Angajati permanenti:

Laura-Turcu

Turcu Laura – Mihaela

manager de proiect

laura.turcu@nevoparudimos.ro

Dr. Ileana Rotaru

sociolog

ileana.rotaru@nevoparudimos.ro

Theodor Muntean

Responsabil financiar

theodor.muntean@nevoparudimos.ro

Alex Buza

Asistant manager

alex.buza@nevoparudimos.ro

Colaboratori externi:

Grebeldinger-Daniel-2

Grebeldinger Daniel

expert incluziune sociala

daniel.grebeldinger@nevoparudimos.ro

Cornelia Ecaterina Cornean

traducător autorizat

Martina-Grassi

Grassi Martina

Lucrator de tineret (Responsabil voluntari SEV)

martina.grassi@nevoparudimos.ro

Membrii asociatiei sunt: cadre didactice, tineri romi si neromi, inspectori scolari, jurnalisti, asistenti sociali, lucratori sociali, lucratori cu tineri, studenti si altii. Membrii nostri sunt persoane care si-au asumat misiunea si valorile asociatiei